2019. május 30., csütörtök

Adri Pilla Bar - Interjú Wimmer Adrienn Szempilla Stylistal



 A következő interjúban Wimmer Adrienn, Szempilla Stylist - és egyben nagyon jó Barátnőm- mesél Nektek  a szakmáról, terveiről.  Adrienn Kaposvárott él és dolgozik, munkásságát itt tudjátok követni.



 Miért választottad ezt a hivatást, szempilla stylist?

Adri: Mindig is érdekeltek a szépségápolás különböző szolgáltatásai. Egyszerűen kíváncsivá tett az első szempilla hosszabbításom után. Elkezdtem kutakodni, miként és hogyan tudnám ezt a szakmát én is kitanulni. Ahogy egyre jobban belemerültem, egyszer csak azt vettem észre, hogy teljesen beleszerettem. Az utcán is minden nőnek csak a szempilláját néztem. :D 





Mit tanácsolsz; mikor van valakinek szempilladúsításra szüksége?

A.: Mindig! :D Minden nő szereti és igényli, hogy szép és vonzó legyen. A szempilla hosszabbítás az egyik ilyen luxusszolgáltatás, amit minden nőnek ajánlok, kortól függetlenül. 
  

Egy dús szempillájú Vendégnek is érdemes?

A.: Persze, hiszen lehet valakinek dús szempillája, ha nem elég hosszúnak vagy éppen ívelt.



Milyen technikákkal dolgozol?

A.: Klasszikus (1:1) szempilla hosszabbítástól elkezdve a Volume-ig.





Mit gondolsz, mitől tartanak akik még nem próbálták a szempilla hosszabbítást?
   
A. : Leginkább azoktól a tévhitektől, amik szerint a szempilla hosszabbítástól kihullik a saját pilla. A szempilla a szőrzet része, ahogyan a hajunk, bajszunk is. A szőrszálak növekedése 3 fázisú: anagén, (növekedési fázis) katagén (átmeneti fázis), telogén (nyugalmi fázis). Minden egyes szempilla, mely ezen a szakaszon végigmegy, természetes úton, önmagától hullik ki, majd a mátrixának maradványából indul el a következő szempilla növekedése a szőrtüszőben. Növekedésüket számos tényező befolyásolja: stressz, hormonok, gyógyszerek, dohányzás stb. Mindezek mellett egy jól felapplikált szett nagyon sokban tudja segíteni a szempilla növekedését is. Irányba tudja állítani, így a maradványából kibújó pillácska is már szebb ívben növekedhet. 
 
 



Mit tanácsolsz, hogyan kell ápolni a szempillát, hogy minél tartósabb legyen?

A.:Nagyon nagyon fontos a szempillák tisztán tartása, hiszen akarva akaratlanul is a külső tényezők hatására tud piszkolódni. Szempillasamponnal mossuk és fésüljük minden nap!






Hol tanultál, milyen képzéseken vettél részt, hogy tökéletesítsd a tudásod?

A. : 2017-ben Füle Áginál tanultam meg az alapokat. Még abban az évben elvégeztem a Szempillaakadémia Duplázó technikáját és a Volume trainingjét. Mint minden ehhez hasonló szakmában nagyon fontos a folytonos továbbképzés és fejlődés, így idén márciusban elvégeztem a Lash Style Academy Volume Kurzusát, melyet a város legprofibb szempilla trénere oktatott, Csutorás Zita.



Mik a jövőbeni terveid?


A.: Fejlődni, fejlődni, fejlődni és megszépíteni mindenkit. :)



 ⇹⇹⇹

Ha megjött a kedvetek egy szuper dús és gyönyörű szempillához, keressétek Adrit bizalommal.

 

 


Ha tetszett a bejegyzés, látogass el Facebook oldalamra,vagy ha inkább Instagramon nézelődsz, ott is megtalálsz. 



Kata 💋

 

2019. május 28., kedd

#bonprixbloggers



Képzeljétek, bekerültem a BONPRIX Blogger programba, aminek keretein belül rendelkezésemre bocsátott a cég egy vásárlási utalványt, és mivel én megszállott #fashionista vagyok, rögtön be is vásároltam az online shopban.

A rendelésem 1 hét alatt ért ide, a regisztrált fiókomban pedig végig követni tudtam a csomagom útját, amit  az MPL (Magyar Posta) szállított házhoz.


Bízva a jó időben, a nyári ruhatáram szerettem volna frissíteni, így a kosaramba került egy fürdőruha és egy strand ruha is, az eper piros nadrág; és a póló mellé. 
A trendi cuccok mellé, kaptam kipróbálásra egy Lenor mosószer kapszulát, illetve ha méret probléma lenne, a visszáru lapot is mellékelték. 



Nekem nagy segítségemre volt a mérettáblázat, a fürdőruhánál pedig fel volt tüntetve, hogy kisebb méretet javasolnak, így az is tökéletesen passzol.  

Hamarosan érkezem az outfit posztokkal,- remélem már ide ér a nyár 💥 - és magamon is meg tudom mutatni a legújabb kedvenc darabjaim. 

Ti ismeritek az oldalt? 

#bonprix, #bonprixitsme, #bonprixbloggers

 

 

Ha tetszett a bejegyzés, látogass el Facebook oldalamra,vagy ha inkább Instagramon nézelődsz, ott is megtalálsz. 



Kata 💋

 

 

 




2019. május 27., hétfő

KZ PAKK

 Emmánál jártunk Babanézőben, akit ezzel a cuki mackóval leptem meg. A festmények egy natúr alapra készülnek, így mindig egyedi tervezésű és kivitelezésű köszöntő ajándékokról van szó. A dobozok személyre szabott ajándékokat rejtenek, a későbbiekben pedig a kedves emlékek gyűjtőhelyeként szolgál.

Emma egy tündéri csíkos Reserved nyári ruhácskát kapott, egy BabyMountain levendulás sópárnát,egy mini Dove tusfürdőt is, a puha baba bőrének. 

A levendula jótékony hatásait már egy korábbi KZ PAKK bejegyzésben említettem, de azt tudtátok, hogy többek között stresszoldó hatású is?

Nyugodt Baba – Nyugodt Anya

A levendula idegnyugtató, stresszoldó, szorongást csökkentő hatásai igazi segítséget nyújtanak!
Éppen tombol a DACKORSZAK? SEGÍTS BABÁDNAK levendulával, amiről köztudott, hogy belélegzése hat az agy érzelmekért felelős, limbikus rendszerére, befolyásolva ezzel a hangulatot, közérzetet.
Este pedig, mikor gyermeked már nyugovóra tért, alkalmazd magadon is, a nehéz időszak által megtépázott, fáradt Anya-idegekre!

forrás: https://babymountain.hu/termek/levendulas-sohegyecske-fulparna/

 


Ha tetszett a bejegyzés, látogass el Facebook oldalamra, vagy folyamatosan újuló Instagram profilomra.



Kata💋

2019. május 23., csütörtök

KZ PAKK

 Legutóbbi felkérésem  Dominik Babaköszöntő doboza volt, ami most annyiban lett más, hogy a szokásos kör alakú doboz helyett új köntösbe csomagoltam a személyre szabott ajándékokat. Tündi, az ajándékozó, elmesélte, hogy a Kisfiú Apukája focizik, így ebben a témakörben kutakodtam. A csomag meglepetéseit végül egy helyről be tudtam szerezni, mégpedig a Játékshop online felületéről.

A bodykat ezúttal is a Pepco üzletéből szereztem be.







A doboz tartalma a következő:
2 DB Fehér Body - Pepco
1 DB H. ujjú Body- Pepco
Fisher Price Zebra csörgő játék
Puha kisméretű focilabda 
"Boribon Focizik" c. mesekönyv 


 

 

 

Ha tetszett a bejegyzés, látogass el Facebook oldalamra,vagy ha inkább Instagramon nézelődsz, ott is megtalálsz. 


Kata 💋

2019. május 16., csütörtök

2019. május 15., szerda

Esik eső karikára...Gumicsizmát a lábakra!




A napokban mindennap elmondom a Kisfiamnak az 'esik eső' mondókát... 
Az időjárás sajnos bele kényszerített minket, hogy bent a házban maradjunk 3. napja, így kicsit körül tudtam nézni az eső ihlette divatban.
Miután ma 2 perc alatt bőrig áztam, örömmel vettem észre, hogy egyre több márka kínál esőkabátot felnőtt használatra.Szerintem amellett, hogy trendik, az előrejelzéseket látva, praktikus befektetés is.


Sinsay

Reggel annyira kimerészkedtünk, hogy elugrottunk vásárolni, és ha már ilyen ramaty idő van, hozzá öltöztem.


Igen, jól látjátok, a fekete alapú ingen, sok kis esernyő látható. Nem mostani, de a C&A üzletéből való. Nagyon szeretem az ilyen hangulat feldobó dolgokat, mint például ez a blúz.
Van egy szuper piros gumicsizmám is, szintén évekkel ezelőtt szereztem be a Lidl üzletében. A szettem még egy fekete bőrdzsekiből és egy fekete, Reserved farmerból állt ma, a csizma  volt a domináns a színekben.
Egyszínű ruhákhoz /szettekhez bátran viseljetek élénk színű gumicsizmát, sportcipőt, mert szuper trendi hatást értek el vele!


a kép csak illusztráció

Néhány inspiráció a Pinterestről:





Ha tetszett a bejegyzés, látogass el Facebook oldalamra,vagy ha inkább Instagramon nézelődsz, ott is megtalálsz. 


Kata 💋


2019. május 13., hétfő

DivatKATAlógus- Itt az újabb őrület: MOM PÓLÓK!


Lovin The Mom life...

 

Anyák napja előtt pár nappal figyeltem fel a grafikás felsőre, a Pinterestről lementett kedvenc képemmel.Egyből elkezdtem kutatni, hogy honnan lehet rendelni, és több oldal portékái között megtaláltam. Miután végig görgettem rengeteg online kínálatot, Facebookot is ellepték az  a különböző mintájú, fazonú "Mom" pólók. Végül a helyi árusoknál tudtam beszerezni, de egy kedves csoport Tag, megosztott velünk egy lelőhelyet, amit egy már le is tesztelt egy másik Anyuka; így bátran ajánlom Nektek is. Ha te is kíváncsi vagy hol kapható még, kattints ide


Kisfiús Anyuka vagyok


Létezik Anya- Lánya mintából többféle választék, több gyermekes Anyucik is tudnak válogatni. Hogy miért olyan nagy őrület ez?
Az Anyaság igy is egy csoda, még szép, hogy ruházatunkon is büszkén mutatjuk, ki is vagyunk, és Ki/Kik a mi életünk mozgatórugója.
Személy szerint én nagyon bírom a feliratos, képes felsőket, pláne ha még ki is fejez valamit, mint például ez.


Nílus Divat  1790 Ft

 Shoppingra fel!

 

Ha tetszett a bejegyzés, látogass el Facebook oldalamra,vagy ha inkább Instagramon nézelődsz, ott is megtalálsz. 


Kata 💋

 

2019. május 11., szombat

#KEDDvencek - Melind'ART 🎀

Bemutatkozik a MELIND'ART!


Tegnap megismerhettétek az oldal Felajánlóját, ma pedig nagy örömmel mutatom be Nektek a csoport Aktív Tagjának nyereményét. A májusi Felajánló nem más mint a Melind’ART-kézzel, szeretettel márka.



A csodaszép alkotásairól maga a Készítő mesélt Nektek:

"Kissné Molnár Melinda vagyok a Melind’ART-kézzel, szeretettel megálmodója. Polisztirol lap és dekorpapír felhasználásával készítek egyedi, személyre szabott gyerekszoba dekorációt valamint rendelésre horgolok különféle lakás kiegészítőket (párna, szőnyeg, tárolók), a gyerekeknek ölelgetni való figurákat, az anyukáknak pedig strapabíró street fashion táskákat."


  Melinda, a legújabb termékét, egy horgolt divat táskát ajánlott fel a hónap leglelkesebb Követőjének,ami egyszerre praktikus és szuper nőcis. Nekem szerelem elsőre látásra, ha ezzel Te is így vagy, ne habozz csatlakozz a csoporthoz, vedd fel a ritmust, ossz meg bejegyzéseket, likeolj, kommentelj, és a jelvény mellé, várd a postást a gyönyörű horgolt táskával.

a csoporthoz itt tudsz csatlakozni.

  
Melinda munkásságát pedig itt tudod követni :Facebook
Ha Te is az egyedi cuccok híve vagy, vedd fel a kapcsolatot üzenetben a Készítővel, és álmodd meg a saját stílusod.



 Hello Május, Hello Aktív Hónap!
Légy részese Te is!

Ha tetszett a bejegyzés, látogass el Facebook oldalamra,vagy ha inkább Instagramon nézelődsz, ott is megtalálsz. 


Kata 💋
 

2019. május 10., péntek

Nem a ruha teszi az embert. Vagy mégis? - Tóth Eszter személyi stylist, szín- és stílustanácsadó

Május havi #AktívHónap nyereménye egy nagyon különleges lehetőség, 20%-os kedvezmény testalkatelemzésre, Tóth Eszter személyi  stylist, szín- és stílustanácsadó jóvoltából. 



Eszter, Budapesten él, de kaposvári származású, dolgozott újság- és pályázatíróként; majd egy amerikai banknál, pénzügyi területen tevékenykedett. Gyermekei születése után döntött úgy, hogy divattal fog foglalkozni, hisz mindig is a harmóniára törekedett saját öltözködésében is, így elvégzett egy Stylist Iskolát, majd a későbbiekben a  Mod'Art International Hungary Színtanácsadó képzését is. Utóbbi mára a szenvedélyé vált. Elmondása szerint, az Ismerősei nagyon meglepődtek, hogy ezt a pályát választotta, mégis, ezen a vonalon találta meg igazán Önmagát. Már gimnáziumi évek alatt megtanulta a szabás- varrás fortélyát, és figyelt, hogy az alkatának megfelelő darabokat hordjon. Célja, hogy a hozzá forduló Ügyfelek, elégedetten, önbizalommal telve távozzanak. 

" Magabiztosabb, ezáltal sikeresebb és boldogabb leszel. Időt, energiát és nem utolsó sorban pénzt spórolhatsz. Hogyan? Együtt olyan egységes ruhatárat alakítunk ki, mely jól kombinálható és minden darabja a Te saját színeidhez és alkatodhoz igazodik, ezáltal biztosítva a tökéletes megjelenést az élet minden területén."(Forrás: https://stilmuhely.hu/toth-eszter/)

Hogy mit is takar pontosan a Színtanácsadás, itt elolvashatod.


Nemrégiben egy interjúban bővebben mesélt a munkásságáról:

"Stílustanácsadóként hétköznapi emberek megjelenítését segítem. A jó megjelenés alapját a megfelelő színű és fazonú ruhák adják, így foglalkozom színtanácsadással, testalkat meghatározással, megyek az ügyfeleimmel vásárolni és átnézem a gardróbjukat is igény szerint. Az egyéni vagy páros konzultációkon kívül szervezek workshopokat is a témában és cégeknek vagy vállalkozói fórumokon előadásokat, csapatépítőket is tartok."



Tudtad?
 👇
 A személyi stylist és a divat stylist között az a különbség, hogy míg a divat stylist magazinoknak és különböző eseményekre talál ki sokszor extravagáns, átlag napokon hordhatatlan szetteket, addig a személyi stylist a teljesen hétköznapi embereket öltözteti.
 💁


Eszter ügyfelei között megtalálhatók Nők és Férfiak egyaránt,  gyesről, munkába visszatérő Édesanyák, akik a gardróbjuk frissítésének céljából keresik fel a Stylist. 

Ugye milyen izgalmasan hangzik?

 Eszter szolgáltatásai közül néhány:

* Képzeld el, hogy egy Stylist kísér el shoppingolni...Nincs több, vállfán logó, soha fel nem vett darab, sápasztó színek, vagy előnytelen ruhák.

Megtudd, hogy is működik ez, kattints ide.

* Tele a szekrényed ruhákkal, még sincs egy rongyod sem, amit felvehetnél? A legutóbbi kuponos napokon vásárolt ruhák érintetlenül porosodnak a gardrób alján? Ismerős mondatok?
Akkor a Gardróbrendezést Neked találták ki.

* Stílustanácsadás
A stílus 2 fő pillére a megfelelő színek és a megfelelő fazonok viselése. Ha hozzánk illő színeket viselünk, arcunk kitisztul és a legszebb fényében tündököl, míg a helyes fazonokkal tovább tökéletesítjük az összképet a harmonikus megjelenés irányába. Egy jól megválasztott öltözékben nem csak pompásan festünk, de éveket fiatalodhatunk és szebb alakot is varázsolunk magunknak.





* #AKTÍVHÓNAP Májusban is!

 Most Te is részese lehetsz a menő lehetőségnek!

A Facebook oldalam legaktívabb Követője,  egy 20 %-os kedvezményt birtokolhat majd, amit  Testalkatelemzésre használhat fel. 

A testalkatelemzés tartalma:
  • A test arányainak vizsgálata
  • Testalkat típus meghatározás
  • A legjobb fazonok, szabásvonalak ismertetése
  • Kiderül, milyen kiegészítőket érdemes viselned
  

Szerinted is megéri az aktivitás? Akkor ne habozz, kövess, likeolj, szólj hozzá egy hónapon keresztül a tartalmakhoz. Facebook




Ha  kíváncsi vagy még több infóra, látogass el a https://stilmuhely.hu/  weboldalra.

 Esztert  megtaláljátok az alábbi linkeken:




Ha tetszett a bejegyzés, látogass el Facebook oldalamra,vagy ha inkább Instagramon nézelődsz, ott is megtalálsz. 

Kata 💋


2019. május 8., szerda

Isten Éltessen Drága Kisfiam!

AZ ELSŐ ÉVÜNK! :)





Május elsején 1 éves lett a Marci. Hogy mi történt velünk ez alatt az egy esztendő alatt, most elmesélem:


Rólam:
 
Először is, ízig - vérig Anya lettem. Megtanultam éberen aludni, aggódni, óvni, ápolni és nevelni. Rájöttem, hogy nekem mit kell tanulnom, hogy Anyaként 0-24 órás műszakban dolgozom, és megtudtam, hogy mit is jelent az igazi fáradtság. A gyermek áldás után bizony fenekestül felfordul az életünk. Már nem indulok el váltó ruha, pelenka, popsitörlő nélkül, de a nasi és víz duó is kiegészítőm lett. Játék nélkül sehova, még ha ezért a szobájáig kell is visszamennem.  A tavaly nyári kollekcióm kizárólagosan szoptatás kompatibilis volt, ékszerekben is a "rágóka nyaklánc" lett a sláger. A hajam hosszúságát nem is tudom meghatározni, max annyit látom míg felcopfozom. Elkezdtem blogolni, lett egy csoportom, ez  lett az én időm.


Alváshiány: 

A lenti státusz adatoknál, biztosan megakad majd a szemetek a fogai számán. Igen... 14 foga van a Kisfiamnak. Igazából 2 hónapos korában kijöttek az első fogai, így engem már nem ért meglepetésként, hogy 10 hónappal később itt tartunk. Szeptember óta, vagy fogak zavarják az éjszakáink, vagy mozgásfejlődés, 9 hónapos volt mikor egy kis szeparációs szorongás is felütötte a fejét. Marci külön szobában alszik a kezdetektől, soha nem aludt még köztünk, illetve bármelyikőnkkel. Ezt amúgy nem bánom, biztos, hogyha velünk aludna, egy percet nem pihennék, mert őt figyelgetném. (A kórházban is ezt csináltam. :D  ) Minden google bejegyzést elolvastam, ki, hogy altat, miként lehet elkerülni, hogy éjszaka ne ébredjen fel...Jelentem: sikertelenül. A folyamatos ingerek, tudás, arra kényszeríti, hogy pörögjön, gyakoroljon, órákat fent legyen, na ilyenkor szoktam online bevásárolni, leginkább a H&M gyerekosztályán. LOL.
Nemrégiben volt egy írás, ahol Apuka osztotta meg  gyötrelmes éjszakáikról a tapasztalatait, és ő írta, hogy bármennyire is fáradt vagy, reggel mikor kortyolgatod a frissen főzött kávéd, rá nézel a játszó Gyermekedre, és minden tehetetlenség, fáradtság elszáll, és arra gondolsz, milyen szerencsés vagy, hogy Ő van Neked. Ez így van. Olyan mérhetetlen szeretetet érzünk, hogy reggelre, elfelejtődik, hogy megint nem aludtunk.

Pocak:

Szerencsénkre, minden és jól evő Gyermek a mi Fiúnk, ebben nagyon szerencsésnek mondom magunkat. A kezdetektől főzök, itthon rengeteg alapanyag megtalálható a kertben. Spenót, Hagyma, Krumpli, Répa, és a sütőtökből is sok finomságot tudtam készíteni. Hamarosan lesz az oldalnak Baba recept rovata is, egy helyre gyűjtöm a bevált menüket, ezzel is segítve a kezdő Édesanyákat. Egy idő óta úgy eszünk, hogy közben zenés meséket néz, pl. kerekmese, és heykids. Nekünk ez bevált, ha gondotok van az evéssel, egy próbát megér.

Játék:
 Na ez az a pont ahol azt mondom: NE VEGYETEK SEMMILYEN DRÁGA, NAGY AJÁNDÉKOT, JÁTÉKOT A BABÁKNAK. Ismerősök, és saját tapasztalatból mondom, a gyerekek kedvenc játéka minden ami veszélyes, nem játék, és ami nem szabad. Távkapcsoló, telefon,bögre, ásványvizes palack...stb.
Iphone 8-as készüléket se most tervezzetek venni, a telefonom hangszórója már szinte alig működik, a pókhálósra törött kijelzőt ne is említsük.:D  Hozzátenném ez úgy lett ilyen,hogy nem is adom neki a telefonom. 

Pelenka: 

Az elején kizárólag Liberot használtunk, most viszont bugyipelenkában a Pampers pants vált be. A Libero szoros volt, a Pampersnek pedig a 4-es mérete pont jó a husis derékra. Szerintem akkor érdemes bugyi fazonú pelust választani, mikor már totyogó üzemmódba kapcsol a Kicsi. A Pelenkatáskámba a DM ökopelusát használom, egy nagyon jó bírású, cuki állatkás mintával. Mivel öko, nem olcsó, de tényleg nagyon jó, én bátran ajánlom.

Mozgásfejlődés:

Marci 5 hónaposan kúszott, 6 hónaposan felállt, 8 hónaposan kezdett mászni. Megosztó leszek, de mi használtunk kompot, persze, kizárólag miután ülni, és állni tudott. Nekem biztonságos volt a tudat, hogy amíg kompban van, nem lehet baja; s így én is tudtam csinálni a dolgom.

Első lépések:

9 hónaposan elindult...
Majdnem leestem a székről mikor megláttam, hogy a Fiam egyedül lépked. Mivel tele ment a szemem könnyel, még azt is hittem pár pillanatig, hogy álmodom. De nem. 
Az első lépések hozták magukkal az új küldetést-> Cipőt kell vennünk. Mi a Deichmann, Elefanten cipőivel teljes mértékben meg vagyunk elégedve, és amit sokan nem tudtok: Az utolsó párok mindig akciósak ,érdemes körülnézni, hátha pont méretet fogtok ki, féláron. 


Órákig tudnék még mesélni Nektek, de ezeket az állomásokat tartom fontosnak, és szoktátok a csoportban is témaként feldobni.

Az elmúlt évben rengeteg öröm, boldogság, feladat, szeretet költözött az életünkbe. Egy csoda minden pillanata.

 

 

❤👶❤


 1 éves lettem!

 
Adataim:
-11 kg
-79 cm
- 14 fogam van


Amit tudok: 
egyedül járni, tapsolni, 
csettintést imitálni, bohóckodni

Szeretek játszani:
-Traktorban ülni és börrögni
-Fűnyírózni
-Labdázni


Tudom mondani:
- Vau-Vau; Mama; Papa
;Baba; Hapci; Cica ;Be



Isten Éltessen Drága Kisfiam!
 💞


Ha tetszett a bejegyzés, látogass el Facebook oldalamra,vagy ha inkább Instagramon nézelődsz, ott is megtalálsz. 



Kata💋

2019. május 7., kedd

Munkáim

Nemrégiben azt a nemes feladatot kaptam egy régi Ismerősömtől, hogy tervezzek Nekik egy logót. 
Mai világban ez számítógépen kb. 5 perc, de Andinak külön kérése volt, hogy fessem meg a tevékenységük emblémáját. A téma adott volt, a kérésnek eleget téve, egy szalonkacsibe és vadászkutyákat kellett megeleveníteni.  

Így sikerült:



Ha tetszett a bejegyzés, látogass el Facebook oldalamra,vagy ha inkább Instagramon nézelődsz, ott is megtalálsz. 

Kata💋

Május 1. és egy különleges 8-as számtorta története

  Május 1. nekem mindig nagyon kedves volt, mert valahogy mindig jó időt hozott, nem kellett suliba menni, évekig Badacsonyi túra volt a máj...